AKTUALNOŚCI

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 14
 
w roku szkolnym 2018/2019
 

L.P.

RODZAJ ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

DZIEŃ

GODZINA

MIEJSCE

1.   

„The art Garden”-innowacja z języka angielskiego i plastyki

N. Kowalik

poniedziałek

9:50

Sala 3

2.     

Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasy 7

P. Salamon

8:00

Sala 10

3.     

Dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki” Liczę coraz lepiej”

J. Nowalany

11:45

Sala 30

4.     

koło matematyczne dla uczniów klas siódmych

G. Maciejewska

8:00

Sala 8

5.     

Koło j. polskiego kl. 8a

G. Grobelska

8:00

Sala 12

6.     

Koło biologiczno - chemiczne

J. Gaweł

8:00

Sala 34

7.     

SKS

P. Wróblewski

16:30

Sala gimn./boisko

8.     

SKS

R. Darowny

16:30

Sala gimn./boisko

9.     

„Chcę poprawnie mówić” – program logopedyczny 0b

K. Rosik

12:00

Sala 18

10.  

Zajęcia korekcyjno—kompensacyjne kl. 5a

J. Szwacińska

8:00

Sala 14

11.  

Zajęcia korekcyjno—kompensacyjne kl. 4c

J. Szwacińska

12:50

Sala 14

12.  

Zajęcia muzykoterapii klasy 1b

K.Jurkiewicz

11.45


13.  

Zajęcia techniczne „Kółko- krzyżyk”

K.Jurkiewicz

15.30

sala 6

14.  

Porządkowanie księgozbioru

R. Truszyńska

wtorek

7:20 – 7:50

Sala 16

15.  

Aktyw biblioteczny

R. Truszyńska

7:50

Sala 16

16.  

Koło historyczne

M. Stańko

14:45

Sala 11

17.  

Koło matematyczne klasy 4

P. Salamon


Sala 10

18.  

Zajęcia wyrównawcze j. polski kl 8b

S. Kujawska

8:00

Sala 28

19.  

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 5

M. Kaniewska

8:00

Sala 17

20.  

Zajęcia wyrównawcze

K. Kościołek

9:55

Sala 3

21.  

SKEM

W.Stefanowska-Nowalany

8:55

Sala 29

22.  

koło matematyczne dla uczniów klas piątych

G. Maciejewska

8:00

Sala 8

23.  

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 4

J.Gaweł

13:50

Sala 34

24.  

Koło historyczne kl. 7

M. Stańko

14:45

Sala 11

25.  

Zajęcia korekcyjno—kompensacyjne kl. 4b i 5b

J. Szwacińska

8:00

Sala 14

26.  

Zajęcia wyrównawcze j. polskiego kl 8a

G. Grobelska

8:00

Sala 12

27.  

Koło j. polskiego kl.7ab

G. Grobelska

środa

8:00

Sala 12

28.  

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas siódmych

J. Sergiej

8:00

Sala 28

29.  

„Once upon a time” innowacja z języka angielskiego i plastyki

N. Kowalik

10:50

Sala 1

30.  

Koło plastyczne

J. Nowalany

14:45

Sala 30

31.  

Koło wyrównawcze z jęz.angielskiego

A.Redlińska

7:10

Sala 9

32.  

Zaj. wyr. z matematyki kl. 8b

M. Kaniewska

8:00

Sala 10

33.  

zajęcia matematyczne dla uczniów klasy 8b

G. Maciejewska

8:00

Sala 8

34.  

Zajęcia korekcyjno—kompensacyjne kl. 5b

K. Loch

8:00


35.  

Zajęcia korekcyjno—kompensacyjne kl. 6a

K. Loch

14:45


36.  

„Chcę poprawnie mówić” – program logopedyczny 0b

K. Rosik

12:00

Sala 18

37.  

Koło j. polskiego kl.7ab

G. Grobelska

czwartek

13:55

Sala 12

38.  

Innowacja pedagogiczna „Podróże małe i duże”

I.Dolinna

8:55

Sala 2

39.  

Zajęcia wyrównawcze j. polski kl 4

S. Kujawska

13:50

Sala 10

40.  

Język angielski  innowacja

N. Kowalik

9:50

Sala 2

41.  

Koło języka polskiego dla klas szóstych

J. Sergiej

14:45

Sala 13

42.  

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas piątych

J. Sergiej

13:55

Sala 13

43.  

Zajęcia wyrównawcze z przyrody

R. Truszyńska

8:00

Sala 28

44.  

Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasy 6

P. Salamon

8:00

Sala

45.  

Korekcyjno – kompensacyjne kl. 3b

J. Nowalany

9:55

Sala

46.  

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 8a

M. Juszkiewicz

8:00

Sala 10

47.  

koło matematyczne dla uczniów klas szóstych

G. Maciejewska

8:00

Sala 8

48.  

Zajęcia wspomagające rozwój

dziecka

J. Kotuła-Plota

12:45

Sala 32

49.  

Koło języka polskiego

K. Loch

13:55

Sala 8

50.  

SKS

P. Wróblewski

15:30

Sala gimn./boisko

51.  

SKS

R. Darowny

15:30

Sala gimn./boisko

52.  

Korekcyjno – kompensacyjne kl. 2a

E. Łaszcz

8:55

Sala 29

53.  

Koło matematyczne kl. 8a

M. Kaniewska

8:00

Sala 17

54.  

Zajęcia wyrównawcze j. polski kl 6

S. Kujawska

14:45

Sala 13

55.  

Zajęcia wyrównawcze przygotowujące do egzaminu kl. 8

N. Kowalik

piątek

7:10

Sala 9

56.  

Koło j. polskiego 8b

G. Grobelska

13:55

Sala 12

57.  

Matematyczne koło: Raz dwa trzy liczysz ty.

I.Dolinna

12:50

Sala 2

58.  

Zajęcia z uczniem zdolnym

K.Kościołek

12:50

Sala 3

59.  

Zajęcia wyrównawcze

W. Stefanowska-Nowalany

9:55

Sala 29

60.  

Zajęcia wspomagające rozwój

dziecka

G. Pawlak

zamiennie

10.30 lub 13.00

Sala 32

61.  

„Chcę poprawnie mówić” – program logopedyczny 0b

K. Rosik

12:00

Sala 18

62.  

Zajęcia korekcyjno—kompensacyjne kl. 4a

J. Szwacińska

8:00

Sala 14

63.  

SKS

P. Wróblewski

sobota

16:30

Sala gimn./boisko

64.      

SKS

R. Darowny

10:30

Sala gimn./boisko

 
 
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 14
 
w roku szkolnym 2017/2018
 

 

 
 
 
 
 
Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Danuty Szyksznian w Szczecinie