AKTUALNOŚCI

 

SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 

 

KONKURSY - sukcesy w roku szkolnym 2013/2014

 

Język polski

 

  • Ogólnopolski Konkurs Poetycki  – I miejsce – Anna Kurzawa
  • Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny – laureat-  Oskar Duchnowski

 

Język polski i historia

 

  • Kuratoryjny Konkurs J. Polskiego z Elementami Historii- najlepszy wynik w szkole - Oskar Duchnowski-

 

Matematyka

 

  • Multitest- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - najlepszy wynik w szkole – Oskar Duchnowski

 

 

Przyroda

 

  • Meditest - ogólnopolski konkurs przyrodniczy XXII miejsce w kraju – J. Zalewska (kl.4), XXII miejsce w kraju –A. Chatlińska  (kl.6), XXVIII miejsce w kraju –K.  Szyszka (kl. 5)
  • Pingwin- ogólnopolski konkurs przyrodniczy XI miejsce - B. Cedro- (kl. 4),XI miejsce - K. Buczula- (kl. 4), XIII miejsce - K. Kaźmierczak- (kl. 4), XIII miejsce - B. Lasek (kl. 4), XIII miejsce - K. Szyszka- (kl. 5), XIII miejsce - A. Misiek- (kl. 6)

 

Plastyka

 

  • Wojewódzki Konkurs na maskotkę PKS- finaliści- W. Rybarczyk, B. Cedro, W. Cieszyńska, J. Zalewska, W. Ambroziewicz, M. Maszczyk, H. Balewicz, A. Korzeń
  • Konkurs Plastyczny "Trzeźwy umysł- piękny świat”- laureatka- B. Lasek, finaliści- M. Mierzwiński, B.Lasek,B.  Cedro, K. Buczula
  • Konkurs plastyczny "Szczecin pod żaglami”- laureatka- K. Buczula, finaliści- N. Aleksandrowicz, K. Buczula,Szymon  Świłpa
  • Konkurs plastyczny- "Postać Mikołaja”- finaliści - D. Pomagalska, A. Pawłowska, O. Pomorska

 

Muzyka

 

  • III Festiwal Piosenki Turystycznej – finalistka - Oliwia Jendrzejczak
  • XV Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej- I miejsce - Oliwia Jendrzejczak

 

Edukacja morska

 

  • "Wodniacy"- IV miejsce drużynowo -uczniowie klas IV i V

 

Edukacja wczesnoszkolna

 

  • "Jesienne girlandy" - II miejsce -M. Woźny; M. Łaszczuk ; D. Rafałowicz, III miejsce- H. Balewicz, wyróżnienie – J. Mrowińska
  • "Mikołaj jak z bajki" - II miejsce-W. Bednarek

 

Turystyka

  • III miejsce w miejskim konkursie na „Najciekawszą Turystycznie Szkołę”

 

 

SUKCESY SPORTOWE

 

ERGOMETRY WIOŚLARSKIE (PUCHAR SZCZECINA W WIOŚLARSTWIE HALOWYM):

I MIEJSCE –FORYŚ MIKOŁAJ

III MIEJSCE- PODZIAWA DAWID

DRUŻYNOWO II MIEJSCE

TENIS STOŁOWY FINAŁ MIEJSKI

DZIEWCZYNY – IV MIEJSCE

CHŁOPCY – II MIEJSCE

UDZIAŁ W FINALE WOJEWÓDZKIM (CHŁOPCY)

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE:

II MIEJSCE- TOMASZ SZMARAGOWSKI

X MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM

BIEGI ROZSTAWNE:

I MIEJSCE W FINALE MIEJSKIM

UDZIAŁ W FINALE WOJEWÓDZKIM

LIGA BIEGOWA:

I MIEJSCE NA DYSTANSIE  1000 m.

UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM FINALE CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH:

TUCHOLSKA LILIANA

SZMARAGOWSKI TOMASZ

BOGDANOWICZ MIKOŁAJ

MINI PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT KLAS IV:

IV MIEJSCE W SZCZECINIE

MINI PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW KLAS V:

IV MIEJSCE W SZCZECINIE

PŁYWANIE:

III MIĘDZYSZKOLNE MISTRZOSTWA SZCZECINA W PŁYWANIU

II MIEJSCE- MARCELI ŻURAW W KAT. KLAS I

V MIEJSCE- MARCEL WOŹNY W KAT. KLAS I

V MIEJSCE- JULIA WIŚNIEWSKA W  KAT. KLAS III

ZAWODY PŁYWACKIE „WYŚCIGI NA WESOŁO” W SP10-IV MIEJSCE

FINAŁ MIEJSKI CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

III MIEJSCE-MIKOŁAJ BOGDANOWICZ (SKOK W DAL)

I MIEJSCE-BLANKA LASEK (SKOK WZWYŻ)

II MIEJSCE-JULIA KUKIER (SKOK WZWYŻ)

III MIEJSCE-NIKODEM MAĆKOWIAK (SKOK WZWYŻ)

II MIEJSCE-LILIANA TUCHOLSKA (PIŁECZKA PALANTOWA)

I MIEJSCE –MIKOŁAJ FORYŚ (PIŁECZKA PALANTOWA)

III MIEJSCE-MICHAŁ WARDEK (PIŁECZKA PALANTOWA)

II MIEJSCE-MARTYNA PISARSKA (W BIEGU NA 300 m)

II MIEJSCE-MIKOŁAJ BOGDANOWICZ (W BIEGU NA 300 m)

III MIEJSCE- KAROLINA SKALSKA (W BIEGU NA 600 m)

II MIEJSCE- ALEKSANDRA FORYŚ (W BIEGU NA 600 m)

III MIEJSCE- BLANKA LASEK (W BIEGU NA 600 m)

I MIEJSCE- TOMASZ SZMARAGOWSKI (W BIEGU NA 1000 M)

II MIEJSCE- EMIL TUCHOLSKI (W BIEGU NA 1000 M)

 


 

 
 
 
 
 
Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Danuty Szyksznian w Szczecinie