AKTUALNOŚCI
 
 
 

(Dla klas I-VII)

11.02 poniedziałek Zupa pomidorowa z ryżem 300ml, naleśniki z serem, dżemem 400g, herbata z cytryną 200ml, jabłko



12.02 wtorek Zupa ogórkowa 300ml, kasza jęczmienna 150g, wołowina w sosie
          własnym 100g+70g, surówka z białej kapusty 100g, kompot truskawkowy 200ml



13.02 środa Zupa z soczewicy 300 ml, ziemniaki 200g, filet soute 100g, pomidory ze śmietaną, kompot jabłkowy 200ml,



14.02 czwartek Zupa żurek z jajkiem 300 ml, ryż 150g, fasolka po bretońsku, bulka, kompot wiśniowy 200ml,



15.02 piątek Zupa barszcz ukraiński 300ml, ziemniaki 200g, miruna panierowana
        100g, ogórek konserwowy. kompot jabłkowo-gruszkowy 200ml, mandarynka

 
 
 
 
Jadłospis

Oddziały przedszkolne


Poniedziałek 11.02.2019

Wtorek 12.02.2019

Środa 13.02.2019

Czwartek 14.02.2019

Piątek 15.02.2019

śniadanie

Chleb z masłem, żółtym serem, i papryką, herbata z cytryną

Bułka z masłem, jajecznica, kakao

Bułka z masłem i szynką drobiową , herbata owocowa, jogurt truskawkowy

Chleb z masłem, polędwicą i rzodkiewką, herbata z cytryną

Chleb z masłem, pieczonym schabem i ogórkiem świeżym, herbata malinowa

przekąska

Gruszka

Jabłko

Ogórek świeży w słupkach

Marchewka

Kisiel

obiad

Naleśniki z dżemem, serem i śmietaną, herbata z cytryną

Kasza jęczmienna, wołowina w sosie własnym, surówka z białej kapusty, kompot truskawkowy

Ziemniaki, filet soute, pomidory ze śmietana, kompot jabłkowy

Fasolka po bretońsku, kompot wiśniowy

Ziemniaki miruna w panierce, ogórek konserwowy, kompot jabłkowo-gruszkowy

podwieczorek

Zupa: zupa pomidorowa z ryżem

Zupa: ogórkowa

Zupa: z soczewicy

Zupa: żurek z jajkiem

Zupa: barszcz ukraiński

 
 

Jadłospis

Oddziały przedszkole


Poniedziałek 04.02.2019

Wtorek 05.02.2019

Środa 06.02.2019

Czwartek 07.02.2019

Piątek 08.02.2019

śniadanie

Rogal z masłem i dżemem owocowym, herbata z cytryną.

Chleb razowy z masłem, polędwicą drobiową i papryką, herbata owocowa

Bułka z masłem, parówki drobiowe z ketchupem, lemoniada

Chleb z masłem i pastą jajeczną, herbata z cytryną

Bułka z erem topionym, i rzodkiewką, kawa zbożowa

przekąska

Jabłko

Gruszka

Budyń waniliowy

Banan

Marchewka

obiad

Spaghetti, kompot jabłkowy

Kasza pęczak, gulasz z indyka, surówka z kapusty pekińskiej, kompot owocowy

Ziemniaki, kotlet mielony, buraki zasmażane, kompot truskawkowy

Ryż, schab w sosie własnym, pomidory ze śmietaną, herbata owocowa

Ziemniaki, miruna panierowana, surówka z ogórka kiszonego, kompot jabłkowo – gruszkowy

podwieczorek

Zupa: kapuśniak

Zupa: zupa pomidorowa z makaronem

Zupa: wiedeńska

Zupa: fasolowa

Zupa: krupnik

 
 
 

(Dla klas I-VII)

31.12 poniedziałek      WOLNE

01.01 wtorek                WOLNE

02.01 środa                   Zupa ogórkowa 300 ml, makaron z truskawkami i śmietana 170g, woda z cytryną 200ml.

03.01 czwartek            Zupa z soczewicy 300 ml, kasza jęczmienna 150g, szynka w sosie własnym, buraczki na
                                       zimno 100g+70g, kompot jabłkowy 200ml,
04.01 piątek                 Zupa grochowa 300ml, ziemniaki 250g, miruna panierowana 100g, kompot truskawkowy
                                       200ml
 
 
Jadłospis
(oddziały przedszkolne)
 
 

Poniedziałek 31.12.2018

Wtorek 01.01.2019

Środa 02.01.2019

Czwartek 03.01.2019

Piątek 04.01.2019

śniadanie

WOLNE

WOLNE

Rogal z masłem  i dżemem, herbata z cytryną

Bułka pszenna z masłem, parówka drobiowa z ketchupem, herbata malinowa

Chleb z masłem i pasztetem zapiekanym, herbata owocowa

 
przekąska


 
Jabłko
 
 
Ogórek świeży w słupkach

obiad



Makaron z truskawkami i śmietaną

 
 
Kasza jęczmienna, szynka w sosie własnym, buraczki na zimno, kompot jabłkowy

Ziemniaki, miruna panierowana, surówka z kiszonej kapusty, kompot truskawkowy

podwieczorek

 

 

Zupa: ogórkowa

 
 
Zupa: zupa z soczewicy
Zupa: grochowa
 
 
 

Jadłospis

Oddziały przedszkolne


Poniedziałek 17.12.2018

Wtorek 18.12.2018

Środa 19.12.2018

Czwartek 20.12.2018

Piątek 21.12.2018

śniadanie

 
Chleb szczeciński z masłem, żółtym serem i papryką, herbata z cytryną

Bułka z ziarnami z masłem, jajecznica, herbata z cytryną

Chleb razowy z masłem i szynką drobiową, herbata malinowa

Chleb wieloziarnisty z masłem, polędwicą i rzodkiewką, herbata owocowa

Chleb żytni z masłem i pasztetem zapiekanym, herbata malinowa

 
przekąska
 
 
Ogórek w słupkach

Jabłko

Banan

Gruszka

Mandarynka

obiad

Naleśniki z dżemem, serem i śmietaną, woda z cytryną

 
 
 
Kasza gryczana, karkówka w sosie własnym, surówka z białej kapusty, herbata owocowa

Pierogi z kapustą i grzybami z okrasą, kompot wieloowocowy

Sałatka jarzynowa z bułką, kompot jabłkowy

Ziemniaki, dorsz w cieście naleśnikowym, surówka z kapusty kiszonej, kompot truskawkowy

podwieczorek
 
 
Zupa: ryżowa
 
Zupa kukurydziana
 
Zupa pieczarkowa
 
Barszcz czerwony z uszkami

Zupa ziemniaczana

 

(Dla klas I-VII)

17.12 poniedziałek      Zupa kapuśniak 300ml, spaghetti 300g, kompot jabłkowo 200ml..

18.12 wtorek               Zupa pomidorowa z makaronem 300ml, kasza pęczak, gulasz indyczy, surówka z kapusty
                                     pekińskiej, kompot owocowy200 ml.
 
19.12 środa                 Zupa jarzynowa 300 ml, ziemniaki 250g, kotlet mielony, buraczki zasmażane 100g, kompot
                                     truskawkowy 200ml.
 
20.12 czwartek            Zupa grochowa 300 ml, ryż 120g, schab w sosie własnym 100g+70g, surówka z pomidora ze
                                      szczypiorkiem, herbata z owocowa 200ml,
 
21.12 piątek                  Zupa koperkowa 300ml, ziemniaki 250g, paluszki rybne 100g, kompot jabłkowo-kruszkowy
                                      200ml
 
 
 

Jadłospis

Oddziały przedszkolne


Poniedziałek 10.12.2018

Wtorek 11.12.2018

Środa 12.12.2018

Czwartek 13.12.2018

Piątek 14.12.2018

śniadanie

Rogal z masłem i dżemem owocowym, herbata z cytryną

 
Chleb razowy z masłem, polędwicą drobiową i papryką, herbata owocowa
 
Bułka z masłem, parówka drobiowa z fileta z ketchupem, woda z cytryną

Chleb z masłem i pastą jajeczną, herbata z cytryną

Bułka z serkiem typu almette z rzodkiewką, kawa zbożowa

 
przekąska
 
Jabłko
 
Gruszka
 
 
Budyń waniliowy
 
Banan
 
Marchewka

obiad

Spaghetti, kompot jabłkowy

 
Kasza pęczak, gulasz indyczy, surówka z kapusty pekińskiej, kompot owocowy

Ziemniaki, kotlet mielony, buraczki zasmażane, kompot truskawkowy

 
 
Ryż, schab w sosie własnym, pomidory ze szczypiorkiem w śmietanie, herbata owocowa
 
 
 
Ziemniaki, paluszki rybne, surówka z ogórka kiszonego, kompot jabłkowo-gruszkowy
 
podwieczorek
 
Zupa: kapuśniak
 
 
Zupa: pomidorowa z makaronem
 
Zupa: jarzynowa
 
Zupa: grochowa
 
Zupa: koperkowa
 
 
(Dla klas I-VII)

10.12 poniedziałek      Zupa kapuśniak 300ml, spaghetti 300g, kompot jabłkowo 200ml..

11.12 wtorek               Zupa pomidorowa z makaronem 300ml, kasza pęczak, gulasz indyczy, surówka z kapusty
                                      pekińskiej, kompot owocowy200 ml.
 
12.12 środa                 Zupa jarzynowa 300 ml, ziemniaki 250g, kotlet mielony, buraczki zasmażane 100g, kompot
                                     truskawkowy 200ml.
 
13.12 czwartek            Zupa grochowa 300 ml, ryż 120g, schab w sosie własnym 100g+70g, surówka z pomidora ze
                                     szczypiorkiem, herbata z owocowa 200ml,
 
14.12 piątek                  Zupa koperkowa 300ml, ziemniaki 250g, paluszki rybne 100g, kompot jabłkowo-kruszkowy
                                      200ml.
 
 
 Jadłospis

Oddziały przedszkolne

                                 


Poniedziałek 03.12.2018

Wtorek 04.12.2018

Środa 05.12.2018

Czwartek 06.12.2018

Piątek 06.12.2018

śniadanie

Bułka z ziarnami  z serkiem topiony i rzodkiewką, herbata z cytryną

Chleb razowy z masłem, szynką drobiową, woda z cytryną

 
Bułka śniadaniowa z masłem, twarogiem i szczypiorem, kakao

Chleb z masłem, polędwicą drobiową i sałatą, herbata malinowa

Chleb żytni, jajko na twardo ze szczypiorkiem, herbata owocowa

przekąska

Jabłko

Budyń

 
Banan

Marchew

Gruszka

obiad

Pierogi ruskie z okrasą, kompot jabłkowo-gruszkowy

Hamburger, kompot truskawkowy

 

Ziemniaki, udko lub nóżka pieczone, mizeria, kompot jabłkowy

Ryż, żeberka w sosie, surówka z pomidora ze szczypiorkiem, herbata z cytryną

Ziemniaki, miruna panierowana, ogórek konserwowy, kompot wiśniowy

podwieczorek

Zupa pomidorowa z ryżem

Zupa barszcz czerwony

Rosół z makaronem

Zupa pieczarkowa

Zupa ogórkowa

 
(Dla klas I-VII)

03.12 poniedziałek      Zupa pomidorowa z ryżem 300ml, pierogi 300g, kompot jabłkowo-gruszkowy 200ml..

04.12 wtorek               Zupa barszcz czerwony 300ml, hamburger, kompot truskawkowy 200 ml.

05.12 środa                 Rosół z makaronem 300 ml, ziemniaki 250g, udko lub nóżka pieczone 100g, mizeria 100g, kompot
                                      jabłkowy 200ml.
 
06.12 czwartek            Zupa pieczarkowa 300 ml, ryż 120g, żeberka w sosie 100g+70g, surówka ze szczypiorkiem,
                                      herbata z cytryną 200ml,

07.12 piątek                  Zupa ogórkowa 300ml, ziemniaki 250g, miruna panierowana 100g, kompot wiśniowy 200ml

 
 

Jadłospis

Oddziały przedszkolne


Poniedziałek

26.11.2018

Wtorek

27.11.2018

Środa

28.11.2018

Czwartek

29.11.2018

Piątek

30.11.2018

śniadanie

Bułka śniadaniowa z serkiem typu almette i rzodkiewką, herbata z cytryną

 
 
Chleb pszenny z masłem, szynką drobiową i świeżym ogórkiem

Chleb razowy z masłem, polędwicą drobiową i papryką, herbata malinowa

Chleb ziarnisty z masłem, szynką konserwową i sałatą

Chleb smakowity z masłem i schabem pieczonym, herbata malinowa

przekąska

Jabłko

 
 
Ogórek świeży

Banan

Kisiel owocowy

Marchewka

obiad

Makaron z truskawkami i śmietaną, herbata z cytryną

 
 
Kasza pęczak, szynka w sosie własnym, surówka z kapusty kiszonej, herbata z cytryną

Ziemniaki, wątróbka drobiowa z cebulką, surówka z pora, kompot truskawkowy

Ziemniaki, wołowina w sosie, surówka z sałaty, pomidora i rzodkiewki ze szczypiorkiem, kompot jabłkowy

Ziemniaki, miruna w sosie pomidorowym z cebulką i ogórkiem konserwowym, kompot wiśniowy

podwieczorek

Zupa z zielonego groszku

 
 
Zupa ziemniaczana z zalewajką

Zupa kalafiorowa

Zupa fasolowa

Zupa krupnik

 
 
(Dla klas I-VII)

 

26.11 poniedziałek      Zupa z zielonego groszku 300ml, makaron z truskawkami i śmietaną 300g, woda z cytryną
                                      200ml..

 

27.11 wtorek               Zupa ziemniaczana z zalewajką 300ml, szynka w sosie własnym 100g, surówka z kapusty
                                      kiszonej 100g, herbata z cytryną 200 ml.

 

28.11 środa                 Zupa  kalafiorowa 300 ml, ziemniaki 250g, wątróbka z cebulką 100g, surówka z pora 100g, kompot
                                     truskawkowy 200ml.

 

29.11 czwartek            Zupa fasolowa 300 ml, ryż 120g, wołowina w sosie 100g+70g, surówka z sałaty, pomidora i
                                      rzodkiewki ze szczypiorkiem, kompot jabłkowy 200ml,

 

30.11 piątek                  Zupa krupnik 300ml, ziemniaki 250g, miruna w sosie pomidorowym z cebulką i ogórkiem
                                       100g+70g, kompot wiśniowy 200ml
 
 

Jadłospis

Oddziały przedszkolne


Poniedziałek 12.11.2018

Wtorek 13.11.2018

Środa 14.11.2018

Czwartek 15.11.2018

Piątek 16.11.2018

śniadanie

Dzień wolny

Jajecznica, bułka z masłem, kakao

Bułka z masłem i szynką drobiową, herbata owocowa

Chleb razowy z masłem i polędwicą drobiową, herbata owocowa

Chleb z masłem i schabem z beczki, herbata owocowa

przekąska


Jabłko

Ogórek świeży

Marchewka

Kisiel owocy

obiad

Dzień wolny

Kasza gryczana, pulpet drobiowy w sosie własnym, surówka z ogórka kiszonego, kompot jabłkowo-gruszkowy

Ziemniaki, kotlet mielony, buraczki na zimno, woda z cytryną

Fasolka po bretońsku, kompot wiśniowy

Ziemniaki, miruna panierowana, ogórek konserwowy, kompot truskawkowy

podwieczorek








Zupa ogórkowa

Zupa z soczewicy

Zupa jarzynowa

Zupa kapuśniak

 
 
 
(Dla klas I-VII)

 

12..11 poniedziałek     dzień wolny

13.11 wtorek               Zupa ogórkowa 300ml, pulpety drobiowe w sosie własnym 70g, surówka z ogórka kiszonego 80g,
                                     kompot jabłkowo-gruszkowy 200 ml.
 
14..11 środa                Zupa  z soczewicy300 ml, ziemniaki 140g, kotlet mielony 70g, buraczki na zimno, woda z cytryną
                                     200ml.

15.11 czwartek           Zupa jarzynowa 300 ml, fasolka po bretońsku 100g, bułka, kompot wiśniowy,

16.11 piątek                Zupa kapuśniak 300ml, ziemniaki 140g, miruna panierowana 70g, ogórek konserwowy, kompot
                                     truskawkowy
 
 

Oddziały przedszkolne


Poniedziałek 05.11.2018

Wtorek 06.11.2018

Środa 07.11.2018

Czwartek 08.11.2018

Piątek 09.11.2018

śniadanie

Chleb z masłem i dżemem, herbata owocowa

Bułka z szynką drobiową, herbata malinowa

Kolorowe kanapki, herbata z cytryną

Chleb z masłem, schabem pieczonym, pomidory koktajlowe, herbata owocowa

Bułka z masłem, parówki drobiowe z ketchupem, herbata malinowa

przekąska

 
Kabanos drobiowy

Jabłko

Marchewka

Banan

Kiwi

obiad

Makaron z truskawkami i śmietaną

Ziemniaki, filet soute, mizeria, woda z cytryną

Kasza pęczak, gulasz indyczy, surówka z kapusty pekińskiej, kompot owocowy

Ziemniaki, łosoś, surówka z sałaty, pomidora i rzodkiewki w śmietanie, kompot jabłkowo – gruszkowy

Pierogi ruskie z okrasą, herbata z cytryną

podwieczorek







Zupa ziemniaczana z zalewajką

Zupa kalafiorowa

Zupa pieczarkowa

Zupa koperkowa

Zupa wiedeńska

 
 
 
 
(Dla klas I-VII)

 

05.11 poniedziałek      Zupa ziemniaczana z zalewajką 300ml, makaron z truskawkami i śmietaną 200g, kompot
                                      owocowy 200 ml.

 

06.11 wtorek               Zupa kalafiorowa 300 ml, ziemniaki 200 g, filet soute 80g, mizeria 100g, woda z cytryną 200 ml.

 

07.11 środa                 Zupa pieczarki 300 ml, kasza pęczak 90 g, gulasz indyczy 80g+70g, surówka z kapusty pekińskiej,
                                     100g, kompot owocowy 200ml.

 

08.11 czwartek            Zupa koperkowa 300 ml, ziemniaki 120g, łosoś, surówka z sałaty, pomidora i rzodkiewki ze
                                      śmietaną,  kompot jabłkowo-gruszkowy 200 ml.
 
  
 
 

Oddziały przedszkolne


Poniedziałek 29.10.2018

Wtorek 30.10.2018

Środa 31.10.2018

Czwartek 01.11.2018

Piątek 02.10.2018

śniadanie

Chleb z masłem i pastą jajeczną, herbata malinowa

Chleb żytni z masłem, pieczonym schabem i czerwoną

Bułka graham
z masłem, parówki drobiowe
z ketchupem, herbata malinowa

Wszystkich Świętych

Bułka kajzerka
z masłem, serem żółtym i papryką, herbata malinowa

przekąska

Ogórek świeży w słupkach

Gruszka

Jabłko


Marchewka

obiad

Kopytka
z okrasą, herbata z cytryną

Kasza jęczmienna, gulasz drobiowy, mizeria, kompot owocowy

Ziemniaki, gołąbki, kompot gruszkowo -  jabłkowy

Dzień wolny

Ziemniaki, paluszki rybne, ogórek kiszony, kompot jabłkowy

podwieczorek







   Zupa ryżowa

Żurek z jajkiem

Zupa fasolowa


Zupa krupnik

 
 
 
(Dla klas I-VII)

 

29.10 poniedziałek      Zupa ryżowa 300ml, kopytka z okrasą 200g, ogórek świeży w słupkach, herbata z cytryną 200 ml.

 

30.10 wtorek               Żurek z jajkiem 300 ml, kasza jęczmienna200 g, gulasz drobiowy 100g+70g, surówka mizeria,
                                      kompot owocowy 200ml.

 

31.10 środa                 Zupa fasolowa 300 ml, ziemniaki  200 g, gołąbki z kapustą 80g+70g, kompot jabłkowo- gruszkowy
                                     200 ml.
 

 
 
 
(Dla klas I-VII)

 

15.10 poniedziałek      Zupa ogórkowa 300ml, spaghetti 150g+55g, kompot jabłkowy 200 ml.

 

16.10 wtorek               Zupa pomidorowa z ryżem 300 ml, ziemniaki120 g,  filet soute 80g, pomidory ze 
                                      śmietaną 100g, herbata z cytryną 200 ml.

 

17.10 środa                 Zupa z soczewicy 300 ml, kasza pęczak 120 g, gulasz indyczy  80g+70g, surówka z
                                     kapusty pekińskiej 100g, kompot owocowy 200ml.

 

18.10 czwartek            Zupa koperkowa 300 ml, leczo 200g, bułka pszenna, kompot wiśniowy 200 ml.

 

19.10 piątek                Zupa z groszku zielonego 300 ml, ziemniaki 200g, dorsz w cieście naleśnikowym,
                                     ogórek kiszony 50g, kompot truskawkowy200 ml.
 
 
 
Oddziały przedszkolne


Poniedziałek 15.10.2018

Wtorek 16.10.2018

Środa

17.10.2018

Czwartek 18.10.2018

Piątek

19.10.2018

śniadanie

 
 
Chleb pełnoziarnisty z masłem, serem żółtym i pomidorem, herbata z cytryną
 
 

Bułka pszenna z masłem, szynką drobiową i świeżym ogórkiem, herbata malinowa

Budyń waniliowy na mleku, chleb pszenny z serem topionym i papryką, woda z cytryną

Chleb pszenno-żytni z masłem, polędwicą drobiową i rzodkiewką, herbata z cytryną

Bułka z ziarnami i z masłem oraz pastą jajeczną, herbata owocowa

przekąska

Jabłko

Gruszka

 
 
Banan
 

Arbuz

Marchewka

obiad

Spaghetti, kompot jabłkowy

Ziemniaki, filet soute, pomidory ze śmietaną, herbata z cytryną

 

Kasza pęczak, gulasz z indyka, surówka z kapusty pekińskiej, kompot owocowy

Leczo, bułka pszenna, kompot wiśniowy

Ziemniaki, dorsz w cieście naleśnikowym, ogórek kiszony, kompot truskawkowy

podwieczorek

Zupa ogórkowa

Zupa pomidorowa z ryżem

Zupa z soczewicy

Zupa koperkowa

Zupa z zielonego groszku







 
 
 
 
(Dla klas I-VII)



08.10 poniedziałek Zupa jarzynowa 300ml, makaron z truskawkami i śmietaną 150g+55g, herbata z cytryną 200 ml.



11.10 wtorek Zupa ziemniaczana z zalewajką 300 ml, kasza jęczmienna 120 g, wołowina w sosie własnym 80+70g, surówka z białej kapusty 100g, kompot truskawkowy 200 ml.



12.10 środa Zupa wiedeńska 300 ml, ziemniaki 120 g, filet drobiowy panierowany 80g, marchewka z groszkiem 100g, kompot wiśniowy 200ml.



13.10 czwartek Rosół z makaronem 300 ml, ziemniaki 200g, udko lub nóżka kurczaka, mizeria 100g, kompot owocowy 200 ml.



14.10 piątek Zupa kukurydziana 300 ml, ziemniaki 200g, miruna w sosie pomidorowym z cebulką 100g+70g, surówka z kapusty kiszonej 100g, kompot jabłkowo-gruszkowy 200 ml.

 
 
 
Jadłospis

Oddziały przedszkolne


Poniedziałek 08.10.2018

Wtorek 09.10.2018

Środa 10.10.2018

Czwartek 11.10.2018

Piątek 12.10.2018

śniadanie

Chleb pszenno-żyni, serek almette, rzodkiewka, herbata owocowa

Bułka graham z masłem, kiełbaska biała drobiowa z ketchupem, herbata malinowa

Chleb żytni z masłem, pieczonym schabem i świeżym ogórkiem, herbata malinowa

Bułka pszenna z masłem, szynką drobiową, herbata owocowa

Bułka pszenna, jajko w majonezie, herbata z cytryną

przekąska

Arbuz

Gruszka

Jabłko

Banana

Marchewka

obiad

Makaron z truskawkami i śmietaną, herbata z cytryną

 
Kasza jęczmienna, wołowina w sosie własnym, surówka z białej kapusty, kompot truskawkowy

 

Ziemniaki, filet drobiowy panierowany, marchewka z groszkiem, kompot wiśniowy

Ziemniaki, udko lub nóżka pieczona, mizeria, kompot owocowy

Ziemniaki, miruna w sosie pomidorowym z cebulką, kompot jabłkowo-gruszkowy

podwieczorek

Zupa jarzynowa

Zupa ziemniaczana z zalewajką

Zupa wiedeńska

Rosół z makaronem

Zupa kukurydziana